Podziękowania złożone na ręce Dyrektor Jadwigi Radziejewskiej od Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, za zaangażowanie oraz partnerską współpracę na rzecz rozwoju transplantologii, a także konsekwentną aktywność donacyjną ośrodka podmiotu leczniczego „Zespół Opieki Zdrowotnej” w Kłodzku.