
W naszym szpitalu prowadzone są okresowe badania laboratoryjne, których celem jest potwierdzenie zgodności wartości odżywczych i energetycznych całodziennego zestawu żywnościowego z danymi deklarowanymi w jadłospisie dla wybranej diety.
Badania te wykonywane są co najmniej raz w roku przez laboratoria akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji.
Wyniki badań z dnia 14.04.2026r. – POBIERZ